Producenci

Siemon

Siemon – systemy okablowania strukturalnego

Istniejąca od 1903 roku firma Siemon to nie tylko jeden z czołowych producentów okablowania, to także jeden z kluczowych kreatorów tego rynku. Na swoim koncie posiada  ponad 400 patentów, z których wiele, jak chociażby złącze kategorii 7 – TERA, to obowiązujące, zatwierdzone przez komitety normalizacyjne standardy. To także jeden z nielicznych producentów okablowania, posiadający jednolity globalny program partnerski i gwarancyjny.

Okablowanie firmy Siemon to rozwiązanie najwyższej jakości, zawsze zdecydowanie wykraczające poza aktualnie obowiązujące standardy i wymagania. Praktycznie wszystkie dostępne na rynku okablowania posiadają swoje odpowiedniki (a nierzadko korzenie) w systemie oferowanym przez firmę Siemon. W systemie Siemon znajdziemy rozwiązania światłowodowe oraz miedziane ekranowane i nieeakranowane, spełniające co najmniej kategorię 5e, 6, 6A i 7.

Na szczególną uwagę zasługuje pierwszy prawdziwie multimedialny system zgodny z kategorią 7 – System TERA, oferujący obok doskonałych parametrów transmisyjnych, umożliwiających więcej niż transmisję z szybkością 10 Gbit, także możliwość administracji pojedynczą parą kabla i przesyłanie wielu usług jednym kablem (cable-sharing).

Najpopularniejsze obecnie instalowane rozwiązanie z oferty Siemon to okablowanie ekranowane i nieekranowane RJ45 10G ip kat.6A. Dostępne jest ono także w wykonaniu ze stopniem ochrony IP67 spełniającym surowe normy środowiska przemysłowego.

Siemon Map IT to z kolei rozwiązanie umożliwiające prostą administrację systemem okablowania oraz jego większe bezpieczeństwo poprzez integrację okablowania ze specjalnymi urządzeniami aktywnymi i oprogramowaniem. Okablowanie Siemon jest standardem specyfikowanym przez ponad 380 przedsiębiorstw spośród 500 największych firm świata.

  • Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial