Producenci​

CCS - system okablowania strukturalnego

System okablowania strukturalnego CCS jest rozwiązaniem oferującym najnowocześniejsze i profesjonalne elementy służące do budowy instalacji strukturalnych opartych o kable miedziane jak i światłowodowe dla pomieszczeń biurowych, mieszkalnych oraz w obiektach przemysłowych. 

CCS to lider w segmencie okablowania strukturalnego na rynku włoskim. CCS® Connectivity and Cabling System jest zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do firmy Qubix SpA, która od 2008 roku jest członkiem grupy Euromicron AG.

Euromicron AG jest czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań okablowania strukturalnego dla rozwiązań telekomunikacyjnych, transmisyjnych, bezpieczeństwa, sieci teleinformatycznych z szeroką siecią oddziałów w Niemczech i Europie.

Najsilniejsze atuty to: produkcja najwyższej jakości komponentów do budowy sieci strukturalnych, zindywidualizowane rozwiązania dla Klientów, rozbudowane doradztwo i sieć dystrybucyjna. 

Magazyny o powierzchni 2500 m2  gwarantują szybką dostawę zamawianych elementów aż dla 80% artykułów z szerokiego katalogu produktów. Komputerowe zarządzanie zasobami towarów umożliwia optymalizację procesu dystrybucji i wysyłki produktów, zapewniając relatywnie krótki czas dostawy do Klienta. 

  • Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial