Producenci

OPENETICS

OPENETICS jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkowaniu elementów okablowania strukturalnego miedzianego, światłowodów, szaf serwerowych oraz ich wyposażenia, jak również rozwiązań w bezpieczeństwie. Od samego początku działalności firmy OPENETICS badania i rozwój nowych zastosowań w sektorach sieci oraz łączności zostały przyjęte, jako cele o najwyższym priorytecie, zawsze jednak z zachowaniem międzynarodowych standardów jakości zgodnych z ISO 9001-2000.

OPENETICS na świecie

OPENETICS jest firmą działającą w sektorze technologii wymiany danych od 1988 roku, a jej siedziba główna zlokalizowana jest w Terrassie (ok. 30 km od Barcelony). Posiada ona również wiele oddziałów handlowych w każdym większym mieście w Hiszpanii. Co więcej, OPENETICS rozwija swoje zakłady produkcyjne tak, aby pracowały wydajniej. Zajmujemy się rozwijaniem kompletnych rozwiązań dla klientów końcowych. Oddział Sprzedaży Exportowej firmy OPENETICS cechuje szeroka międzynarodowa współpraca oparta na porozumieniach dystrybucyjnych w wielu krajach na obszarze Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Azji.

Rozwiązania w łączności

OPENETICS jest specjalistą w wytwarzaniu szerokiego zakresu produktów, które mają zastosowanie we wszelkiego rodzaju sieciach teleinformatycznych. Od ponad 20 lat OPENETICS, mając na uwadze opinie konstruktorów oraz instalatorów sieci, projektuje i produkuje systemy okablowania strukturalnego zgodnie ze standardami EIA/TIA 568 oraz ISO-IEC 11801. Systemy te dostępne są w wersji miedzianej oraz światłowodowej (jednomodowej oraz wielomodowej). W ofercie firmy znajdują się również komponenty ciągle rozwijanej sieci optycznej typu FTTx. Dla każdego z wyżej wymienionych systemów w kategoriach 5e, 6, 6A oraz 7 firma OPENETICS ma zawsze najlepszą ofertę, wliczając w to pełne wsparcie techniczne, pomoc posprzedażową oraz 25 lat gwarancji.

Rozwiązania w bezpieczeństwie:

– CCTV – firma OPENETICS wspiera nadzór w firmach dzięki swoim systemom monitoringu CCTV. Kamery oferowane przez firmę OPENETICS są bardziej zaawansowane technologicznie, niż tej klasy sprzęt oferowany przez inne firmy. W ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania dla monitoringu zewnętrznego, wewnętrznego, profesjonalne serwery video oraz nagrywarki video z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie. Wszystko to dostarczane jest wraz z szerokim zakresem akcesoriów oraz ze specjalistycznym wsparciem technicznym w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

– Kamery IP – w ofercie firmy OPENETICS znajduje się wszystko to, co niezbędne do wdrożenia monitoringu za pomocą kamer IP, zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku. W dostępnych kamerach IP zastosowano najnowsze technologie. Wraz z kamerami dostarczane są wszystkie wymagane do montażu akcesoria. W szerokiej gamie produktów znajdziemy również elementy sieciowego systemu zapisu video o wysokiej wydajności z wysokiej klasy oprogramowaniem. Dbamy o to, aby zapewnić klientom profesjonalne wsparcie techniczne zarówno przed-, jak i posprzedażowe. 

– Kontrola dostępu czasu i obecności – w szerokiej gamie produktów oferowanych przez firmę OPENETICS znaleźć można również kompletne systemy kontroli czasu, obecności i dostępu, posiadające wsparcie wydajnego oraz łatwego w obsłudze oprogramowania zarządzającego. Znajdziemy tu biometryki, karty, klawiatury oraz czytniki kart zbliżeniowych.

  • Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial