Usługi

Montaż

Montaż sieci komputerowych

Firma IS NETWORKS Sieci Komputerowe w Rzeszowie wykonuje wszelkie prace związane z instalacją i integracją sieci komputerowych. Proponujemy Państwu skorzystanie z usług świadczonych przez naszą firmę. Zajmujemy się szeroko pojętym zagadnieniem sieci teleinformatycznych (komputerowych i telefonicznych).

Szeroki zakres naszych działań obejmuje:

– projektowanie i montaż sieci LAN,
– projektowanie i montaż instalacji okablowania  strukturalnego budynków (z gwarancją nawet do 25 lat),
– sieci światłowodowe,
– montaż i serwis,
– sieci bezprzewodowe,
– montaż i serwis radiolinii NEC, STRATEX, BRIDGEWAVE,
– prace wysokościowe,
– systemy monitoringu CCTV,
– systemy monitoringu,
– sieci teleinformatyczne w obiektach przemysłowych.

Sieci teleinformatyczne w obiektach przemysłowych

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu, budowie i serwisie sieci teleinformatycznych w obiektach przemysłowych (obiektach biurowych, halach produkcyjnych, magazynowych itp.). W okresie ostatnich lat wykonaliśmy wiele instalacji opartych na kablach miedzianych i światłowodowych. Jedną z większych instalacji była budowa sieci teleinformatycznej dla Hispano Suiza Polska sp. z o.o. w Sędziszowie Małopolskim. W zakres prac wchodziła budowa szkieletu światłowodowego obejmującego połączenia kilkunastu budynków i hal produkcyjnych, okablowania miedzianego budynków biurowych wraz z pomieszczeniami serwerowni i punktami dystrybucyjnymi, przyłączy maszyn numerycznych CNC, okablowania telefonicznego. Wysoka jakość użytych materiałów oraz nienaganne wykonanie zdobyły uznanie inwestora.

Sieci teleinformatyczne w dużych obiektach handlowych

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, budowie i serwisie sieci teleinformatycznych w dużych obiektach handlowych. Jedną z naszych ostatnich  instalacji była sieć teleinformatyczna (komputerowa, telefoniczna) oparta na szkielecie światłowodowym w budynku „Galeria SFERA 2” w Bielsku-Białej.

We współpracy z firmą Nawratronik została wybudowana w rekordowym, 6-tygodniowym tempie szerokopasmowa sieć kat. 5e i szkielecie światłowodowym 1Giga (30km kabli miedzianych, ponad 2km kabli światłowodowych) dla ponad 250 stoisk handlowych oraz punktów usługowych. Instalacja ta wykorzystywana jest zarówno przez zarządzających centrum handlowym do celów administracyjnych, a także przez najemców (łączność telefoniczna, dostęp do sieci Internet i innych usług telekomunikacyjnych). Użycie wysokiej jakości materiałów oraz  solidna jakość montażu (potwierdzona pomiarami) gwarantują bezawaryjną i długą eksploatację zbudowanej sieci teleinformatycznej.

  • Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial