Usługi

Łączenie włókien światłowodowych - spawanie

Spawanie włókien światłowodowych

Świadczymy usługi łączenia włókien światłowodowych w technologii spawania. Jest to najdoskonalsza metoda gwarantująca najmniejsze straty na wykonywanych połączeniach – preferowana w zastosowaniach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Posiadamy na wyposażeniu wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia do łączenia włókien światłowodowych – spawarki światłowodowe Fujikura:

Fujikura FSM 70s – jeden z nowych modeli Fujikura -umożliwia wykonywanie wysokiej jakości połączeń włókien światłowodowych jednomodowych i wielomodowych.

Fujikura FSM 60s – sprawdzony klasyczny model – umożliwia ona wykonywanie wysokiej jakości połączeń włókien światłowodowych jednomodowych i wielomodowych.

Fujikura FSM 70s oraz FSM 60s to spawarki włókien światłowodowych, których konstrukcja jest niepodatna na zapylenie, deszcz, wstrząsy i upadki. Dzięki niewielkim rozmiarom (136x161x143mm) oraz możliwości zasilania z akumulatorów umożliwiają one  wykonywanie połączeń światłowodowych w tzw. „terenie” – miejscach o niewielkiej przestrzeni lub gdzie nie ma energetycznej sieci zasilającej, np. bezpośrednio w studniach kablowych lub na słupach. Cechy te czynią ją najmniejszą na świecie spawarką z aktywnym systemem centrowania włókien, zapewniająca przy tym wysoką jakość wykonanych połączeń. Wykonanie spoin o najwyższej jakości zapewnia 100 edytowalnych i 60 fabrycznych programów spawania specjalizowanych dla włókien określonych typów.

  • Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial